Kontakta oss




Välkommen till PARTEX LABELS 
Vi levererar MÄRKO-TRYCK och PARTEX produkter.
Beställning: order@marko.se
Kontakt: info@marko.se
Support: support@marko.se



Huvudkontor och postadress:
PARTEX LABELS SP. Z O.O.
ul. BOLESLAWA CHROBREGO 129
87-100 TORUN, POLAND

Tel SE: 08-774 01 65
Tel PL: Tel: +48 56 6506540 (svenska)

Kontor i Huddinge:
Gymnasievägen 22
141 38 Huddinge
Tel: 08-449 81 46



Kontorstider:
Måndag-Fredag 08.00-16.00 


Dina kontaktpersoner


Anna Ligowska, anna.ligowska@partexlabels.com
Försäljning ( svenska )
Tel: +46 763188255

Slawomir Czerw, slawomir@marko.se
Produktion ( svenska )
Tel: +46 763188255

Milena Mankowska, milena@marko.se
Kundtjänst och Fakturering
Tel: +48 56 6506541

Ronnie Krantz, ronnie@marko.se
Key Account Manager - region Öst och Norr
Tel: 08-449 81 46 ( svenska )

Anders Rafstedt, anders.rafstedt@partexlabels.com
Säljare - region Mitt, Väst och Syd
Tel: +46 (0) 551 280 00 ( svenska )
Mobile: +46 (0)76 541 80 82 

Krzysztof Cwik, christopher@marko.se
VD 




Kontakta oss via formuläret nedan